O nas

Ecco Group to spółki powiązane ze sobą osobowo, rozwijające się w sektorze logistyki i handlu surowcami. Wykorzystując wiedzę każdej ze spółek, grupa jest w stanie stworzyć zupełnie nowe rozwiązania technologiczne a uzyskany efekt synergii pozwala od lat zwiększać udział w poszczególnych rynkach. Poza własnymi spółkami współpracujemy z wieloma podmiotami, którym pomagamy zwiększać skalę przez optymalizację dotychczasowej logistyki.

Najlepszym przykładem korzyści wynikających z wymiany doświadczeń i wiedzy jest spółka Ecco Wood. Nasze metody działania pozwalają tworzyć dostępny dla wszystkich dostawców system logistyczny do przewozu biomasy. Dzięki tej technologii, dynamicznie rozwijamy się na rynku krajowym, przygotowując się pod ogromny potencjał rynku europejskiego.

Oferta

Certyfikaty

Logistyka

ECCO BOX

Nasze rozwiązanie to dostępny dla wszystkich dostawców system logistyczny bazujący na transporcie kolejowym, mogącym wykorzystywać do swojego funkcjonowania zieloną energię i pozwalający na transport biomasy w niespotykanej dotąd skali tworząc przy tym nowe miejsca pracy i możliwości w obrocie materiałami sypkimi.

Jest to system, który zabezpiecza łańcuch dostaw biomasy do wyprodukowania energii na „żądanie”, tak jak w tej chwili paliwa kopalne. W połączeniu z resztą popularnych odnawialnych źródeł energii, będzie miał on istotny wpływ na bezpieczeństwo energetyczne kraju w XXI wieku.

" Nie boimy się wyzwań i tworzenia nowych technologii w sektorach ciężkiego przemysłu. Wiedząc, że mają one pozytywny wpływ na zmiany klimatyczne jesteśmy dumni z naszych rozwiązań. "

Prezes Zarządu Monika Łupińska

Kontakt

Prezes Zarządu

Monika Łupińska
monika.lupinska@ecco-wood.eu

Członek Zarządu ds. Finansowych

Grzegorz Pasionek
grzegorz.pasionek@ecco-wood.eu

Prokurent

Krzysztof Rybus
krzysztof.rybus@ecco-wood.eu

Prokurent ds. Handlu i Logistyki

Izabela Biela
Izabela.biela@ecco-wood.eu
tel. +48 887 125 887

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Jerzy Pilarczyk
jerzy.pilarczyk@ecco-wood.eu

Członek Rady Nadzorczej

Bronisław Plata
bronislaw.plata@ecco-rail.eu

Członek Rady Nadzorczej

Kamil Duda
kamil.duda@ecco-group.eu

Menager ds. Kontrolingu Operacyjnego i Analiz

Beata Maśko - Rogowska
beata.masko-rogowska@ecco-wood.eu
tel. +48 887 171 887

Biomasa i Pelet

Paweł Winiarski
pawel.winiarski@ecco-wood.eu
tel. +48 887 885 400

Drewno i Deska

Filip Nowosiński
filip.nowosinski@ecco-wood.eu
tel: +48 730 002 962

Logistyka kolejowa

Karol Koziński
karol.kozinski@ecco-wood.eu
tel. +48 887 293 887

Specjalista ds. Rozliczeń

Anna Smutek
anna.smutek@ecco-wood.eu
tel. +48 600 342 678

Dyrektor ds. Kadr

Katarzyna Kresimon
katarzyna.kresimon@kresix.com
tel. +48 791 467 758

Dyrektor ds. Komunikacji

Kamil Duda
kamil.duda@ecco-group.eu
tel. +48 887 123 887

Adres

Porcelanowa 23B Katowice 40-246, Polska
Loading
Twoja wiadomość została wysłana, dziękujemy!